Anasayfa / İzmir / Urla Termikel Servisi – (0232) 229 00 94

Urla Termikel Servisi – (0232) 229 00 94

Urla Termikel servisi beyaz eşya kullanıcılarına sağladığımız servis hizmetleri, gelişmiş Termikel Urla teknik servisi arıza çağrı merkezimiz etkin yönetimi ile gerçekleşmektedir. Bu sebeple verdiğimiz Termikel teknik servisi hizmetlerimizde herhangi bir karışıklık veya zaman kaybı yaşanmadan Urla’nın en çok aranan ve en hızlı Boğaziçi Urla Termikel teknik servisi olduğumuzu hatırlatırız. Urla Termikel teknik servisi çağrı merkezi telefonumuz üst kısımda yer almaktadır.
Termikel teknik beyaz eşyanızın arızasına derhal son vermek amacı ile müşteri hizmet politikamızın bir gereği olarak 0232 229 00 94 numarasını kesintisiz arayabilir ve Termikel teknik beyaz eşyanızın bakım ve onarım maliyetleri hakkında bilgi alabilir veya onarım taleplerinizi iletebilirsiniz. Uzmanımız Termikel teknik beyaz eşyanızın kullanımı hakkında tavsiyelerde bulunabilir ve çözüm üretebilir.

Urla Termikel Ankastre Servisi

Termikel markası hem dünyada hem de Türkiye’de son derece popüler olan ve beyaz eşyada yoğun olarak kullanılan bir markadır. Bu markanın bu kadar fazla tercih edilmesinin nedeni hem kaliteli bir marka olması hem de servis olanaklarının fazla olmasıdır. Fırın, buzdolabı, bulaşık makinesi gibi pek çok farklı beyaz eşyanın farklı servisleri bulunmaktadır.


Termikel fırın servisi fırınınızla ilgili pek çok sorununuzu çözüme kavuşturmanızı sağlayacaktır. Söz konusu servis fırınınızın rezistanslarının kısa devre yaptığı durumlarda ve ısıtmadığı durumlarda yardımınıza koşacaktır.
Fırınınızın ısıtmama sebebi termostat kuyruğunun kopması olabilir. Termikel fırınınız ses yapıyorsa bu durumda bunun nedeni fan motorunun bozulması olabilir. Fırının içindeki tepsilerin iyi yerleştirilmemiş olması da fırının ses yapmasına neden olabilir. Bu durumda hemen Termikel fırın servisini aramanız gerekecektir.

Urla Termikel Bulaşık Makinesi Servisi

Urla Termikel bulaşık makinesi servisi olarak kaliteli, hızlı ve güvenilir bir hizmet anlayışı sunan firmamız, 18 yılı aşkın süredir sektörde olmanın verdiği tecrübe ve özveri ile çalışmalarına devam etmektedir. Termikel Servisi hizmetleri arasında bulunan, beyaz Eşya, beyaz eşya ve ankastre ürünlerinin tamir, bakım hizmetleri vermektedir. Termikel Servisi Beyaz Eşya servis hizmeti vermekteyiz. Sürekli kaliteyi geliştirme anlayışını benimser ve paylaşır, müşterilerimize en iyi servis, bakım, onarım hizmetini sunarak müşteri memnuniyetini her şeyin üzerinde tutarız.

İstediğiniz kaliteli sonuçları alabilmeniz için servise getirilen bir ürünün bakım ve onarımı için sizlere belli bir süre verilmektedir. Bu süre sonunda beyaz eşyanın gerekli olan tüm bakım ve onarım çalışmaları tamamlanarak söz verdiğimiz saatte yine adresinize teslim edilecektir. Servise getirilen ürünlerde bezen ekstra hasar tespiti yapılabiliyor. Bu gibi ek problemlerin yaşanması halinde yeni bir çalışma planı ile sizlere bilgi veriyoruz.

Yapılması gereken işlemler hakkında iletişim sağlarken bu işlemlerin yapılamaması halinde ne gibi sorunlar ile karşılaşabileceğinize dair de gerekli olan tüm detayları en basite indirgeyerek sizlerle paylaşıyoruz. Daha sonra sizden de almış olduğumuz onay ile değişmesi gereken parçalar değiştirilip onarım işlemleri tam anlamı ile tamamlanmış oluyor. Ürün kullanıma hazır bir biçimde evinize teslim edilecektir.

Urla Termikel Yedek Parça Servisi

Urla Termikel yedek parça servis onarım ve bakım için yaptığımız ziyaretlerde ürün üzerinde gerekli incelemeler yapılarak öncelikle arıza tespiti yapılmaktadır. Arızanın doğru bir biçimde yapılması cihazın daha sonra verimli bir biçimde çalışmaya devam etmesini de sağlayacak temel unsurlardan biridir.

Urla Termikel servisi olarak her bir işimize aynı özeni gösteriyoruz. Karşılıklı güvene dayanan işlerimizde maksimum performansa ulaşabilmek için alanında en iyi ekiple çalışıyoruz. Sektöründe önce olmakla birlikte beyaz eşya bakım ve onarım hizmetlerine yeni bir bakış açısı kazandırıyoruz. Verdiğimiz kaliteli hizmetleri ile en uygun fiyat listeleri ile sizlere sunarken bu hizmetten dileyen herkesin yararlanmasını da sağlamış oluyoruz. Fark yaratan hizmet anlayışımız, sürekli geliştirdiğimiz vizyonumuz ve kaliteden ödün vermeyen misyonumuz ile dilediğiniz an bizleri yanınızda bulabilirsiniz.

Gözatın

Menemen Hotpoint servisi

Menemen Hotpoint Servisi – (0232) 229 00 94

Menemen Hotpoint servisi her geçen gün ardından gelişmektedir. Gelişen teknoloji bugün milletlerin gelişmişlik düzeyini bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
error: Korumalı içerik.