Anasayfa / İzmir / Konak Vestel Servisi (0232) 229 00 94

Konak Vestel Servisi (0232) 229 00 94

Konak Vestel servisi – İzmir halkı olan sizlere sunmak istediğimiz hizmetin yüzü olan teknik servis elemanlarımızı özenle seçtiğimizi belirtmek isteriz. Yaptığımız işlere güvenimizin tam olmasının bir göstergesi olarak normal şartlar altında garanti süresi dolmuş olan vestel marka buzdolabı, klima, kombi, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi veya fırın gibi ürünlerinizin tamir süreçleri içerisinde arızası giderilen veya komple değiştirilen parçalarınıza 1 yıl firma olarak biz güvence vermekteyiz. Vestel markalı cihazınızın onarımı sonrası size sunulan teknik servis fişimizi kaybetmemeniz şiddetle tavsiye edilmektedir.

Vestel markalı cihazınızın teknik servisimiz tarafından onarımının ardından geçecek olan 1 yıllık süreçte cihazlarınızın tamir öncesi baş gösteren sorunlarının tekrar etmesi halinde İzmir Konak Vestel teknik servisi olarak bizi arayıp fiş numaranızı söyleyerek arızanın tekrar ettiğini bildirdiğiniz takdirde tamir işleminin tekrarı ücretsiz olarak yapılacaktır. Konak vestel servisi olarak sizlere İzmir’in en kaliteli teknik servis hizmetini sunmaktan onur duyacağız.

Uzman Vestel Teknik Ekibi

Teknik servis firmamız içerisinde çalışan ve siz değerli İzmir Konak halkına Vestel markalı buzdolabı, kombi, klima, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi veya fırın gibi ürünlerinizde yardımcı olan teknik servis ekibimiz işinin ehli insanlardan oluşmaktadır. Vestel markalı ürününüzden kaynaklı olarak yaşadığınız mağduriyeti en kısa sürede çözmek adına gerektiğinde cihazınıza yerinde müdahale edip işlemlerin çok uzamaması ve sizin mağduriyet durumunuzun hemen sonlanması için gerekeni yapmaktadırlar.

Eğer Vestel markalı cihazınızın yerinde tamiri mümkün değilse Vestel teknik servis elemanımız sizleri arıza ve fiyatlandırma hakkında bilgilendirip cihazınızı atölyeye transfer etmek suretiyle hızlı olarak problemi çözüme kavuşturacaktır. Konak vestel teknik servisi olarak cihazınızın atölyede onarımı yapılıp, ardında testleri tamamlandıktan sonra sizlere teslimi yapılacaktır. Tüm bu süreç içerisinde Vestel markalı cihazınızı güvenilir teknik ekibimizin kabiliyetli ellerine teslim etmekte tereddüt yaşamamanız için en iyi ve işinin ehli teknik servis elemanlarımız ile hizmetinizdeyiz.

konak vestel servisi
konak vestel servisi

Konak Vestel Servisimiz ile Bütçe Dostu Fiyatlandırma

İzmir’in Konak ilçesine Vestel markalı buzdolabı, klima, kombi, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ve fırın gibi ürünlerde teknik servis hizmeti vermekte olan firmamız ülkemizinde içinde bulunduğu durumu hesaba katarak siz değerli Konak halkına vestel markalı ürünlerinde en kaliteli teknik servis hizmetini en uygun fiyatlar ile sunmaktadır. Firmamız bütçe dostu bu fiyatları sizlere sunarken kaliteden de kesinlikle ödün vermemektedir. Sizde Konak ilçesinde oturuyorsanız ve vestel markalı bir cihazınızın herhangi bir arızası var ise tereddüt etmeden bizi arayabilirsiniz.

Konak Vestel Teknik Servis Telefonu

Vestel teknik servisimiz ile irtibat kurmak isterseniz 0850 775 19 26 nolu telefonumuzu alan kodu olmadan çevirebilir, 0232 229 00 94 nolu diğer telefonumuzu kullanabilir yada yukarıda yer alan hızlı servis formumuzu doldurarak bizim sizi aramamızı sağlayabilirsiniz.

Gözatın

Menemen Hotpoint servisi

Menemen Hotpoint Servisi – (0232) 229 00 94

Menemen Hotpoint servisi her geçen gün ardından gelişmektedir. Gelişen teknoloji bugün milletlerin gelişmişlik düzeyini bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
error: Korumalı içerik.