Anasayfa / İzmir / İzmir Kelon Klima Servisi – (0232) 229 00 94

İzmir Kelon Klima Servisi – (0232) 229 00 94

İzmir Kelon klima servisi altı ayda yaptırılan klima bakımları ile birlikte her hafta düzenli olarak mutlaka klimaların içinde bulunan filtreleri de değişmesi gerekmektedir. İzmir Kelon Klima Servisi olarak vermiş olduğumuz hizmetler arasında her marka klima bakım, her marka klima onarım, her marka klima filtre değişimi yapılmaktadır. Filtre değişiminin her hafta yapılmasındaki neden bazı uzmanlar tarafından hala klimaların sağlıksız bir yaşam ile ilişiği kurulmaya çalışılmasından dolayıdır.

İzmir Kelon servisi Klima kişiler tarafından ister sağlıklı ister sağlıksız duruma getirilebilir. Sağlıksız duruma getirilen klimalar bakımı düzenli olarak yapılmayan ve filtreleri düzenli olarak değiştirilmeyen klimalardır. Klimaların düzenli olarak bakımları yapılır ve filtreleri de düzenli olarak değiştirilirse o zaman klimaların kullanımı da daha sağlıklı hale getirilmiş olur.

İzmir Kelon Klima Servisi
İzmir Kelon Klima Servisi

İzmir Kelon Klima Servisi bünyesinden destek almak istiyorsanız bizlere 0232 229 00 94 numaralı telefondan hızlı bir şekilde ulaşım sağlayabilirsiniz. Hızlı bir şekilde ulaşım sağladığınızda 7/24 hizmet veren firmamız tarafından yapılan tüm işlemler karşılığında siz değerli müşterilerimize arıza giderme ve bakım hususunda bir yıl geçerli olan garanti belgesi uygulaması yapmaktayız.

Klimalarda görülen arızaların bir çok çeşitleri bulunmaktadır. Bu arızalar; klimanın tamamen çalışmama arızası, klimanın sürekli olarak sigortayı attırma arızası, klimanın su akıtma arızası, klimanın hortum arızası, klimanın fan arızası, klimanın çok sesli bir şeklide çalışma arızası, klimanın biraz çalışıp tekrardan çalışmak için ara verme arızası, klimanın soğuk hava açıldığında sıcak hava vermesi, sıcak hava açıldığında klimanın soğuk hava vermesi arızası klimalarda en sık rastlanan arızalardandır. Klimalar arızalandığında öncelikli olarak klimanın kumandasının bozuk olup olmadığına bakılır ve daha sonra klimanın bozuk olduğuna kanaat getirildiğinde klima tamir edilmelidir.

Klima Bakımının Önemi

Klimalar yazın bizleri serinletmek için kışın ise bizleri ısıtmak için kullanılır. Klimalar hemen hemen hayatımızın her noktasında yer almaktadır. Arabalarda, iş yerlerinde, evlerimizde, alışveriş merkezlerinde, mağazalarda ve okullarda. Eğer klimalarımızın bakımlarını yaptırmazsak bazı hastalıklarla karşı karşıya kalabiliriz. Bakım yaptırmadığımız takdirde klimamızın performansı düşecek ve verimli bir sonuç almamız mümkün olmayacaktır.

Klimalarımızın Bakımını Yaptırmazsak Karşılaşacağımız Hastalıklar

Klimalarınızın periyodik bakımlarınızı yaptırmadığınız sürece birçok hastalığa da kapı açmış olacaksınız. Klimaların zaman içerisinde içerisinde toz ve bakteriler birikir ve hatta küf oluşumuna kadar gidebilir. Bunlar periyodik olarak temizlenmediği sürece klimanın bize verdiği hava içerisinde bu mikroplara maruz kalmamız kaçınılmaz olacaktır.

Ne gibi hastalıklar derseniz eğer bunlar; alerjik rahatsızlıklar, sinüzit, şiddetli baş ağrıları, burun kanamaları, nefes darlığı olarak ciddi rahatsızlıklardır. Bunun gibi rahatsızlıklarla karşılaşmak istemiyorsanız eğer klimanızın periyodik bakımınızı aksatmayınız.

Klima Bakımınızı Yaptırmazsanız Karşılaşacağınız Diğer Sorunlar

  • Düzenli olarak bakım yaptırmadığınız takdirde klimanızın performansı düşecek ve istediğiniz soğukluğu veya sıcaklığı elde edemeyeceksiniz.
  • Bakımı aksatılan klimalar daha çabuk bozulmaya yüz tuttuğundan dolayı sizlere maddi açıdan büyük zararlar verecektir. Bu durumlar ile karşı karşıya kalmamak için mutlaka 6 ayda bir klima bakımımızı yaptırmamız gerekmektedir.
  • Bakımını aksattığınız klimadan kötü kokular gelmesi kaçınılmazdır.
  • Yapmanız gereken şey her mevsim dilediğiniz gibi bu ürünü kullanmak adına bakım sürecine dikkat etmek olmalıdır. Bu şekilde çok daha uzun süre sorunsuz bir kullanıma sahip olabilirsiniz.

Gözatın

Menemen Hotpoint servisi

Menemen Hotpoint Servisi – (0232) 229 00 94

Menemen Hotpoint servisi her geçen gün ardından gelişmektedir. Gelişen teknoloji bugün milletlerin gelişmişlik düzeyini bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
error: Korumalı içerik.