Anasayfa / İzmir / Gree / İzmir Gree Klima Servisi – (0232) 229 00 94

İzmir Gree Klima Servisi – (0232) 229 00 94

İzmir Gree klima servisi sizlere mükemmel bir servis deneyimi sunmaktadır. Firmamız İzmir Gree servisi olarak oluşabilecek tüm buzdolabı, çamaşır bulaşık makinesi, ve benzeri beyaz eşyalar için sizlere teknik servis hizmeti vermekten mutluluk duyacaktır. Aciliyeti olan servisler için 2 saat içerisinde servis hizmeti vermekteyiz. Firmamızın öncelikleri arasında Servis hizmeti alan müşterilerimizin memnun kalmasıdır.

Servis hizmeti kaydında bulunduğunuz andan itibaren servis talebinizi yerine getirene kadar yoğun çaba sarf etmekteyiz. Siz değerli müşterilerimizin aldığı hizmetten memnun kalması bizim ilk önceliğimiz arasındadır. Beyaz eşyalarınızda oluşabilecek her türlü arıza ve bakım işlemleri için Gree İzmir servisi sizlerden gelecek çağrıları beklemektedir.

İzmir Gree klima servisi
İzmir Gree klima servisi

Servis Hizmetlerimizde 1 Yıl Garanti

Müşterilerimize hızlı Servis hizmeti vermek için sürekli olarak çalışmakta ve ekiplerimizi eğitmekteyiz. Firmamızdan Servis hizmeti almanız durumunda teknik servis personelimiz tarafından teknik servis personelimiz teknik servis fişi bırakılmaktadır. Bu servis fişiyle servis işlemi görmüş cihazlarınızın tekrar aynı arızayı göstermesi durumunda firmamızdan tekrar Servis hizmeti alabilirsiniz. Beyaz eşyalarınıza yapılan işlemler 2 yıl firmamız garantisi altındadır. İzmir Gree klima servisi merkez başta olmak üzere Balçova, Bornova, Narlıdere, Güzelbahçe ve Alsancak gibi tüm ilçelere servis hizmeti sunmaktayız. Özellikler tercihiniz olacak firmamızdan her zaman için en uygun ve kaliteli servis hizmetini alabilirsiniz. En büyük sorunlardan en küçüğüne kadar, beyaz eşyalarınızın sorunları uzman kadromuz tarafından giderilecektir. Bu şekilde sizler de stres yapmadan servisimiz ile her zaman arızaları aşabileceğinizi bilmelisiniz.

Hızlı ve Gün içi Gree Servisi

Farklı ve etkili sonuçları alabilmeniz amacı ile sizler de en özel beklentilerinizi elektrikli ev aletlerinizden alabiliyorsunuz. Özellikle Gree beyaz eşyalar bu konuda kalitesini kanıtlamış olan harika ürünlerdir. Zaman içinde oluşabilecek farklı olumsuz durumlar nedeni ile arıza yağan ürünleriniz için servis seçerken dikkatli olmalısınız. Özel ve farklı yapıları nedeni ile özellikle Gree klima servisi ürünler bizim gibi markanın tüm ürünlerini tanıyan yetkin servisler tarafından işlem görmelidir. Aksi takdirde sorunların büyümesi ve ürünlerin kullanılmaz duruma gelmesi olasıdır.

Hizmet verdiğimiz Ürün Grupları

Gree İzmir Bulaşık Makinesi tamiri
Gree İzmir Çamaşır Makinesi tamiri
Gree İzmir Buzdolabı tamiri
Gree İzmir Klima tamiri
Gree İzmir Kombi servis ve tamiri
Gree İzmir Ocak – Fırın tamiri

Klima Havalandırma Sistemleri Temizliği Nasıl Yapılır?

Klima temizliği her 6 ayda bir yapılmalıdır. Kış ve yaz ayları öncesinde klimanızın havalandırma sistemleri temizliğini yetkili servisler tarafından yaptırırsanız, daha verimli bir ısınma olur. Aynı zamanda klimanızın ömrü artar ve eve kirli, bakterili hava girmez. Özellikle astım ve alerjik hastalığı olanların klima temizliğine daha bir önem vermeleri gerekir.

Klimalar göz önünde olmayan ev aletleri olarak sürekli ihmal edilirler. Bakımları hep ertelenir ve havalandırma sistemlerini temizlemek uzun süreler aklımıza bile gelmez. Ancak klima bulunan ortamın hava kalitesi ve ısıtma kalitesini arttırmak adına, bakımını göz ardı etmemek gerekir. Ortamdaki hava sirkülasyonunu sağlamak için bilhassa hava giriş ve çıkış kısımlarının iyi temizlenmesi önemlidir. Yoksa ısıtma ve soğutma verimi bir hayli düşecektir. Klima bulunan ortamda insan sayısının fazla olması ve temizliğinin ertelenmesi, ortamın havasız kalmasına da sebebiyet verir.

Klima havalandırma sistemlerinin temizliğinde iki yöntemden biri tercih edilir. İlkinde vakumlu cihazlar ile havalandırma sistemindeki kir ve toz alınır. Bir diğer yöntem de ters işlev gören alet ile kir ve tozlar dışa püskürtülür. Bu iki yöntem de yetkili klima servisleri tarafından yapılmalıdır.

Klima havalandırma sistemlerinin temizliğinde; bütün giriş yerleri, kanallar, bobinler, hava filtreleri, menfezler ve diğer parçalar tamamen temizlenir. Özellikle ısıtıcı fanların iyi temizlenmesi gerekir. Tüm klima havalandırma sistemi temizliği bitince, bakteri ve mikroplar için dezenfekte bakımı yapılır. Tüm bu bakım yaklaşık 4 saat sürebilmektedir.

Gözatın

Menemen Hotpoint servisi

Menemen Hotpoint Servisi – (0232) 229 00 94

Menemen Hotpoint servisi her geçen gün ardından gelişmektedir. Gelişen teknoloji bugün milletlerin gelişmişlik düzeyini bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
error: Korumalı içerik.