e-yetkiliservis.com Hakkında

Rehber sitemizin kısa tarihçe, kuruluş amacı ile misyon ve vizyonumuzda bulunan değerler ele alınmıştır.

serviste

Kuruluş & Tarihçe
e-yetkiliservis.com Mayıs 2013 tarihinde kurulmuş bir iştiraktır. Site içeriği bakımından "servis" mottosuyla yola çıkmış ve bu gayeyle başta iklimlendirme ve beyaz eşya, televizyon ürünlerine yönelik teknik ve yetkili servis arama rehberidir. Marka ve şehirlerine göre kategorize edilmiş servis rehberinde Türkiye'nin en büyük il ve ilçelerine ait beyaz eşya servislerini bulabilirsiniz. Buna ulaşmak için ister site içi arama motorunu kullanabilir ya da adım adım ilerleyerek ilgili servisi bulabilirsiniz.

Kuruluş Amacı
Kuruluş sebebi nedir diye sorulduğunda yanıt olarak hemen sizlere bu şekilde gelişmiş bir sitenin olmayışını verebiliriz. Türkiye'nin en kapsamlı servis arama motoru olmak isteyişimizdendir ki kuruluşumuzun akabinde derhal çalışmalara hız vermiş bulunmaktayız. Bu bağlamın da bizim bu işe ne kadar önem verdiğimizin bir resmi olduğunu düşünüyoruz.

Misyonumuz
Amacımız Türkiye'nin en geniş çaplı "doğru sonuç veren" servis arama motoru olmaktdır. Bunun için var güzümüzle çalştığımızı ayrıca belirtmek isteriz.

Vizyonumuz
Doğru sonuçları en hızlı şekilde kullanıcılara aktararak servis konusunda en hızlı çözümü sunabilmek başlıca felsefemizdir. Kolay olmasa da bunun adım adım başarılabileceğinin farkındayız ve bu amaç doğrultusunda hemen hemen her gün yenilikler üretme çabasında içerisindeyiz.