Anasayfa / İzmir / Bornova Termikel Servisi – (0232) 229 00 94

Bornova Termikel Servisi – (0232) 229 00 94

Bornova Termikel servisi En yaygın eşya kullanımı beyaz eşya kullanımıdır. Beyaz eşyalar evlerimizde mutlaka kullanılması gereken cihazlar olarak çamaşır makinesi, çamaşır kurutma makinesi, bulaşık makinesi, mikrodalga fırın, kombi, derin dondurucu, buzdolabı, klima, fırın fırınlı ocak ve aspiratör olarak bilinmektedir. Bu cihazlar aslında uzun süre kullanıma uygun olarak tasarlanmıştır. Fakat bazı süreçlerde arıza gösterebilir.

Bornova Termikel Yetkili Servisi

Arıza gösterdiği süreçler ev halkı için sıkıntılı dönemlerdir, bir buzdolabının çalışmaması içerisinde bulunan gıdaların tümünün bozulmasına sebep olurken, bozulan bir çamaşır makinesi tüm çamaşırların kirli kalmasına sebep olur.

Bornova Termikel servisi tüm beyaz eşyaların ankastre ocak fırın davlumbaz bakım ve onarımını üstlenmekteyiz. 0232 229 00 94 numaralı telefondan ulaşım sağladığınızda gezici ekibimiz tarafından hızlı bir şekilde arıza kaydınız yapılarak arıza tespitiniz yapılmaktadır. Beyaz eşyalarınızın tamirini yaptıktan sonra değiştirdiğimiz parçalar ve yaptığımız tamir için bir yıl süreyle geçerli olan garanti kapsamı uygulaması tüm beyaz eşyalar için geçerlidir.

Fırınlı Ocak Arızaları Nasıl Oluşur?

Tüm evlerde mutlaka bulunması gereken fırınlı ocaklar, hem üst kısımlarında pişirme ocakları alt kısımlarında da pişirme fırınları bulundurmaktadır. Evlerin olmazsa olmazı sınıfında olan fırınlı ocaklar çok fazla arıza göstermese de arada bir bakımları her yıl yapılmayan fırınlı ocaklar arıza gösterebilir. Buna göre fırınlı ocakların arızaları nasıl oluşur? Fırınlı ocaklarda nasıl arızalar görünmektedir?

Bornova Termikel servis merkezimizde davlumbaz filtresi, aspiratör filtresi, ocak koruyucu, ocak doğalgaz veya lpg dönüşümü işlemleri yapılmaktadır.

Gözatın

Menemen Hotpoint servisi

Menemen Hotpoint Servisi – (0232) 229 00 94

Menemen Hotpoint servisi her geçen gün ardından gelişmektedir. Gelişen teknoloji bugün milletlerin gelişmişlik düzeyini bile …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 
error: Korumalı içerik.